Domeniul public poate deveni o ”GURĂ DE RAI”

Locatarii blocului B1, scara B de pe șoseaua Alexandriei ne-au invitat să vizităm spațiul din fața blocului pe care l-au amenajat și îl întrețin din surse proprii.

Imaginile trimise de către președintele Asociației de locatari reflectă simțul civic al acestor cetățeni, care printr-un efort comun au reușit să demonstreze că fiecare dintre noi poate fi un exemplu pozitiv pentru comunitate.

”Domeniul public poate deveni o GURĂ DE RAI. Giurgiu este un municipiu SĂRAC, dar poate deveni FRUMOS. Lansăm o provocare pentru Primăria municipiului Giurgiu:

Vă invităm să vizitați această GURĂ DE RAI!”, se arată în descrierea e-mailului transmis de către domnul Victor Badea, presedintele Asociației de Proprietari, bl.B1, șos. Alexandriei, nr.7.

Primăria municipiului Giurgiu îi felicită pe locatari pentru exemplul dat comunității și le mulțumește pentru contribuția pe care au adus-o în scopul înfrumusețării peisagistice!

Ultima modificare: 16.06.2022 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Dezinsecția aeriană este efectuată în paralel cu pulverizarea terestră